17-05-2026

FESTIWAL ŻELAZNEGO SZLAKU ROWEROWEGO ZA NAMI!

Za nami kolejna edycja Festiwalu Żelaznego Szlaku Rowerowego.

Mimo kapryśnej pogody byliście z nami - i za to ogromnie dziękujemy!

W festiwalowej grze udział wzięły 382 osoby.

16 osób zweryfikowało srebrną odznakę Żelaznego Szlaku Rowerowego PTTK, a 1 osoba zdobyła odznakę złotą.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom, organizatorom i miejscom, które współtworzyły tegoroczną edycję. Już teraz zabieramy się do pracy nad kolejną - tak, aby festiwal był jeszcze lepszy. Analizujemy różne rozwiązania, także często zgłaszaną przez Was zmianę terminu wydarzenia.

Wkrótce pokażemy wszystkich, którzy pomogli nam stworzyć ten festiwal.

Do zobaczenia na szlaku!

 

Autor:

SRiWR 'Olza' - Euroregion ŚC-TS