17-05-2026
FESTIWAL ŻELAZNEGO SZLAKU ROWEROWEGO ZA NAMI!
Za nami kolejna edycja Festiwalu Żelaznego Szlaku Rowerowego.
Mimo kapryśnej pogody byliście z nami - i za to ogromnie dziękujemy!
W festiwalowej grze udział wzięły 382 osoby.
16 osób zweryfikowało srebrną odznakę Żelaznego Szlaku Rowerowego PTTK, a 1 osoba zdobyła odznakę złotą.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom, organizatorom i miejscom, które współtworzyły tegoroczną edycję. Już teraz zabieramy się do pracy nad kolejną - tak, aby festiwal był jeszcze lepszy. Analizujemy różne rozwiązania, także często zgłaszaną przez Was zmianę terminu wydarzenia.
Wkrótce pokażemy wszystkich, którzy pomogli nam stworzyć ten festiwal.
Do zobaczenia na szlaku!






