27-05-2026

Wyniki konkursu fotograficznego Festiwalu Żelaznego Szlaku Rowerowego 2026!

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w naszym konkursie podczas Festiwalu Żelaznego Szlaku Rowerowego 2026. Cieszymy się, że pokazaliście rowerowe przygody, przyrodę i piękne miejsca na Szlaku swoim okiem.

Oto wyniki konkursu:

🥇 1. miejsce - Ilona Lis
🥈 2. miejsce - Marcin Janowski
🥉 3. miejsce - Iwona Janowska
🏅 4. miejsce - Ewa Gibała
🏅 5. miejsce - Artur Lis

Mamy dobrą wiadomość: każda z tych osób otrzyma wyróżnienie w formie nagród rzeczowych oraz voucherów od partnerów Szlaku.

Wręczenie nagród nastąpi w czerwcu podczas spotkania partnerów Żelaznego Szlaku Rowerowego w Karwinie.

Osobom, które nie będą mogły przyjechać na spotkanie, nagrody prześlemy pocztą.

W sprawach organizacyjnych można kontaktować się pod adresem: biuro@olza.pl 

Dziękujemy za udział, piękne zdjęcia i wspólne promowanie Żelaznego Szlaku Rowerowego!

 

Autor:

SRiWR 'Olza' - Euroregion ŚC-TS