PROMUJEMY POGRANICZE | PIKNIK NAD ODRĄ W SZCZECINIE ZAKOŃCZONY!
Zakończyły się targi Piknik nad Odrą w Szczecinie. Stowarzyszenie "Olza" | Euroregion Śląsk Cieszyński wspólnie z miastem Ustroń i Powiatem Cieszyńskim, zadbało o promocję Śląska Cieszyńskiego i Żelaznego Szlaku Rowerowego. 
Wszystko to w ramach ekspozycji całego regionu SLASKIE.travel. 
Przypomnijmy, że zeszłoroczna edycja przyciągnęła 70 tysięcy odwiedzających!
Niebawem dowiemy się, ilu gości odwiedziło Wały Chrobrego w tym roku. 
Śląsk Cieszyński daje także wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Na stoisku w szczególny sposób promowaliśmy ofertę turystyki aktywnej oraz miejskiej i kulturowej.
Uwagę odwiedzających zwracaliśmy na transgraniczny Żelazny szlak rowerowy/ Železná cyklotrasa, jedną z najbardziej rozpoznawalnych w ostatnim czasie ofert turystyki aktywnej na Śląsku i w Polsce. 
Dziękujemy za współpracę.
Razem możemy zdziałać naprawdę wiele. Wspólnie rozwijajmy nasze pogranicze! 






